Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą Polityką prywatności.
Radziejów, Polska
Pon.-Pt.: 8:00 - 17:00

Listwa antystatyczna - dejonizator listwowy

Jest kilka rodzajów listew antystatycznych. Pierwszy podział i najważniejszy to napięcie zasilania potrzebne do działania listwy - najbardziej popularne listwy antystatyczne wymagają zewnętrznego generatora podłączanego do gniazda sieci 230V z ochroną, natomiast pozostałe to listwy niskonapięciowe (24V), które uzyskują zasilanie z urządzenia na którym pracują lub za pośrednictwem niedużego zasilacza.
Jeśli masz jakikolwiek problem z doborem dejonizatora lub pytania z tym związane to zchęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail.
Image ALT

Listwa antystatyczna F56

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Bardzo dobry czas rozładowania i stabilność pracy. Listwa zasilana jest przez zewnętrzny generator 7kV. Wbudowany zawór do sprężonego powietrza.
Image ALT

Listwa antystatyczna seria - SH

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Listwa antystatyczna z możliwością regulacji balansu jonowego. Wbudowany zawór do sprężonego powietrza.
Made in Japan.
Image ALT

Listwa antystatyczna seria - SJ/SL

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Listwa antystatyczna z dokładną równowgą jonową +-50V.
Wbudowany zawór do sprężonego powietrza.
Made in Japan.
Image ALT

Listwa antystatyczna BSHA

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Bardzo dobry czas rozładowania i stabilność pracy. Listwa zasilana jest przez zewnętrzny generator 7kV. Wbudowany zawór do sprężonego powietrza.
Image ALT

Listwa antystatyczna ADK

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Bardzo dobry czas rozładowania i stabilność pracy. Listwa zasilana jest przez zewnętrzny generator 7,5kV.
Produkt został wycofany ze sprzedaży.
Image ALT

Listwa antystatyczna ADK-A

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Bardzo dobry czas rozładowania i stabilność pracy. Listwa zasilana jest przez zewnętrzny generator 7,5kV. Wbudowany zawór do sprężonego powietrza. Produkt wycofany.
Image ALT

Listwa antystatyczna ASG-A

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Bardzo dobry czas rozładowania, stabilność pracy i duży zasięg pracy. Listwa zasilana napięciem 24V. Wbudowany zawór do sprężonego powietrza.
Image ALT

Listwa antystatyczna CABX

Usuwanie ładunków z folii, papieru, tworzyw sztucznych w różnych procesach przetwarzania i w poligrafii. Bardzo niski +/-30V balans jonowy. Listwa zasilana napięciem 24V. Wbudowany zawór do sprężonego powietrza.
Image ALT

Zasilacz do listwy (generator HV)

Oferta zasilaczy (generatorów) do listwy antystatycznej. Niemalże każdy producent ma swój "dedykowany" zasilacz o różnych napięciach wyjściowych i rodzajach wtyczek.

O firmie

Dostarczamy urządzenia do eliminacji ładunków elektrostatycznych od 2004r. Bardzo szeroki wachlarz produktów: od rozwiązań budżetowych do najbardziej zaawansowanych. Jakość gwarantowana.

88-200 Radziejów, Chopina 13,

+48 795 223 977

kontakt@jonizator-dejonizator.pl